O NAS

Zapraszamy do Willi Scandia

Willa Scandia położona jest w samym sercu uzdrowiskowej części Dusznik Zdroju. Zaznają tutaj odpoczynku zarówno miłośnicy aktywnego stylu życia, jak i osoby szukające wyciszenia wśród uroków górskiej natury. Niespełna 300 m od Willi znajduje się Park Zdrojowy z kolorową Fontanną oraz Dworkiem Chopina, w który corocznie odbywa się Międzynarodowy Festiwal Chopinowski.

Nasz pensjonat wyróżnia nietuzinkowe podejście do wystroju wnętrz. Drobne detale, ozdoby i rękodzieła podkreślają niepowtarzalny charakter tego miejsca.
Jesteśmy kameralnym obiektem. Dbamy o to, by nasi goście doświadczyli rodzinnej atmosfery i pełnego wyciszenia z dala od miejskiego zgiełku.

Duszniki-Zdrój to uzdrowisko znane z leczniczych wód mineralnych, czas płynie tu swoim nieśpiesznym rytmem. Piękne kamienice i sanatoria tchną duchem dawnych epok, a w zaciszu wiekowych drzew można odnaleźć upragniony spokój. Z alejek i szlaków rozpościera się widok na malownicze pasma górskie, gdzie można odetchnąć pełną piersią. Atmosfera uzdrowiska sprzyja wypoczynkowi i rekonwalescencji.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

• przestronne pokoje 1,2, 3 i 4-osobowe, każdy z prywatną łazienką i kompletem ręczników,

• wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory LED i telewizję cyfrową,

• zmotoryzowanym gościom udostępniamy bezpłatny parking,

• słoneczny taras usytuowany na I piętrze budynku,

• szybkie bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi na na terenie całego obiektu,

• dla Gości przygotowujemy smaczne śniadania i obiadokolacje,

Dodatkowo goście naszego pensjonatu mogą korzystać ze stołu bilardowego. Dla najmłodszych mamy dostępny kącik zabaw z pluszakami, książeczkami oraz tablicą do malowania. Ponadto na deszczowe dni proponujemy również konsolę do gier dla młodzieży i pasjonatów nowinek technologicznych. Zaś dla miłośników klasycznych zabaw towarzyskich przy stole, nie zabraknie gier planszowych i puzzli. Wszystko po to, by zapewnić poczucie komfortu, jak w domu.